Nejlepší vonné tyčinky. Jaké jsou ty ?
0
Nejlepší vonné tyčinky. Jaké jsou ty ?

Pravé indické vonné tyčinky se vyrábí z nejrůznějších surovin, které jsou vždy přírodního původu. Spektrum vůní je však velmi bohaté, častokrát ucítíte takové vůně, o kterých se vám ještě ani nesnilo. Jaké vybrat? Které vonné tyčinky jsou nejkvalitnější a nejvíce ohromí vaše čichové buňky?

Při nákupu vonných tyčinek neváhejte dát na svou intuici. Pořiďte si takové, jejichž vůně vás lákají, nebo jež jsou určeny přímo k danému účelu – třeba pro rituály či zklidnění mysli. Pokud toužíte po tom nejlepším, máme pro vás pár tipů, po jakých indických vonných tyčinkách sáhnout.

My Choice s léčivým účinkem

Název vonných tyčinek My Choice v překladu znamená Můj výběr. Označení je opravdu trefné, skutečně jde o výběr toho nejlepšího, co můžete dostat. Tyčinky My Choice z čistě bylinných složek jsou vynikající pro provádění různých rituálů a také k aromatizaci místnosti. Provoní vám domov, budete si připadat jako v nějakém indickém chrámu. Kromě toho má tyčinka díky svému přírodnímu složení léčivý účinek na organismus – duši i tělo.

Nag Champa pro zmírnění napětí

Potřebujete se uklidnit po náročném pracovním dni? Chcete doma zmírnit napjatou atmosféru? Chtěli byste trochu zrelaxovat tělo i duši? Zároveň toužíte provonět domov vůněmi dalekých krajin, které pro vás nejsou úplně všední? Pak sáhněte po vonných tyčinkách Nag Champa. I ty patří mezi nejlepší tyčinky na trhu, zklamaní z nich určitě nebudete.

Sandal nejen k relaxaci

Jednou z nejlepších a nejuniverzálnějších možností, pokud si chcete pořídit pravé indické vonné tyčinky, jsou rozhodně tyčinky Sandal. Tyto tradičně vyráběné tyčinky s vůní ingrediencí z daleké Asie jsou totiž jako dělané pro relaxaci. Příjemně provoní váš domov, působí proti stresu a díky přírodnímu složení mají léčivé vlastnosti. Existuje jich celá řada, například Sandal Masala či Natural Sandal. Všechny ale mají jedno společné – santalové dřevo, jež tvoří jednu z ingrediencí.

Patcholi jako erotický stimulant

Znáte pačuli obecnou, vytrvalou polokeřovitou rostlinu? Pochází z Indie a jihovýchodní Asie a díky své opojné vůni se používá například v parfémech. Využití ovšem nachází i při výrobě vonných tyčinek. Vonné tyčinky Patcholi jsou doporučovány proti depresím a jako erotický stimulant. Vůně je příjemně osvěžující, určitě se vám bude líbit. Vašemu mozku je pravděpodobně dobře známá, jistě jste ji někdy již cítili z parfému.

Tulsi pro duchovní praktiky

Vonné tyčinky Tulsi (Tulasi) jsou jako dělané pro duchovní praktiky, rituály a zaříkání. Mají moc chránit před temnými silami, pomáhají očistit auru. Kromě těchto účelů je však lze použít i proti stresu a úzkosti. Vyzkoušejte Tulsi Masala, Tulsi Flora a Special Tulsi Flora.

Vanila s jemnou vůní pro ženy

Nejste si jistí, jestli by vám vyhovovaly pronikavé vůně asijského kontinentu? Začněte s vonnými tyčinkami zlehka, vyberte si tyčinku s vůní vanilky. Vanilkový olej nejvyšší kvality má jemnou a čistou vůni se zázračnými vlastnostmi. Tato vůně zmírňuje menstruační bolesti a bolesti hlavy, proto se doporučuje zejména ženám. Zamilují si ji ovšem i pánové, dokáže zmírnit únavu a zlepšit náladu.

Chintamani pro dokonalou meditaci

Vonné tyčinky Chintamani jsou skvělé pro meditaci a na jógu. Ochrání před temnými silami, pomohou vám utřídit myšlenky a pročistit si hlavu. Vyzkoušejte klasickou Chintamani či Chintamani DELUX s ještě intenzivnější vůní, co vás omámí.

Goverdhan pro zklidnění emocí

Pro jógu a meditaci jsou vhodné i vonné tyčinky Goverdhan. I ty mají schopnost ochránit před temnými silami a zajistit vám emocionální klid. Dejte jim šanci a užijte si klidnou mysl.

Žádná vonná tyčinka není špatnou volbou, vyzkoušejte jich více a uvidíte, která vůně vás ohromí. Pokud však netušíte, jakou vybrat, výše vypsané nejlepší vonné tyčinky jsou určitě sázkou na jistotu.

0

TOP

X